menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Tu jesteś: > Oddział > Kierownicy sekcji

SEKRETARIAT

Czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.00-19.00
oraz w piątki w godzinach 10.00-14.00

Przewodniczący Zarządu Oddziału przyjmuje 1- czwartek miesiąca                                                                                  w godzinach od 16.30 do 18.00


Z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych przyjmuje 1- czwartek miesiąca

w godzinach od 16.30 do 18.00

ZARZĄD ODDZIAŁU

wybrany na Walnym Zgromadzeniu sprawozdawczo-wyborczym dnia 09 marca 2019 r.

Przewodniczący - TOMASZ SITKIEWICZ 

Sekretarz - RYSZARD WACŁAWIK

Skarbnik - PIOTR ITZELI

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s hodowlanych - IZABELA PRZECZEK

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych - DOROTA SIKORA

Członek Zarządu - RAFAŁ MALEC

Członek Zarządu - BARBARA NOWAK

 

Z-ca Członka Zarządu - Halina Grygierzec

Z-ca Członka Zarządu - Tomasz Kliś

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca - MONIKA PARASYN

Z-ca przewodniczącej - STANISŁAW CZECHOWSKI

Sekretarz - IRENA PIOTROWSKA

Anna Gargul-Bukowska - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej

Dobrochna Harężlak - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej


 

Sąd Koleżeński

Przewodnicząca - HANNA ITZELI
Z-ca przewodniczącej - MARIUSZ GRUBIŃSKI
Sekretarz - PAULINA DUDA

Członek - ALEKSANDRA PASKO
Członek - MAŁGORZATA JAKUBAS

Stanisław Szczypiński - z-ca Członka Oddziałowego Sadu Koleżeńskiego


Rzecznik dyscyplinarny - RYSZARD SIWIEC

Oddziałowa Komisja Szkolenia

Przewodnicząca - IZABELA PRZECZEK

Z-ca przewodniczącej - EDWARD HAŁDYSZ

Sekretarz - MAGDALENA ZACHURA - STRZAŁKOWSKA

Członek - PIOTR SZAROWICZ

Członek - GERARD ADAMCZYK

Członek - STANISŁAW CZECHOWSKI 

Członek - PAWEŁ PRZECZEK 

Kierownicy sekcji

KIEROWNICY SEKCJI udzielają porad jak niżej :

owczarki niemieckie

2 poniedziałek m-ca

w godz. 16.30 – 18.00

 

 KAZIMIERZ KŁAPTOCZ

 

 

psy pasterskie + szwajc. psy górskie, berneńczyki

Sekcja Zoopsychologi

 

2 i 4 czwartek m-ca 
w godz. 16.30 – 18.00

2 czwartek m-ca

 

 IZABELA PRZECZEK

 

 

sznaucery, pinczery i czarne teriery

 

2 i 4 czwartek m-ca

           w godz. 16.30 – 18.00           

 

 TOMASZ SITKIEWICZ

 

molosy: mastify i psy górskie

(bez szwajcarskich)

2  czwartek m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 EWA SITKIEWICZ 

 

teriery (bez yorkshire terrierów)

3 poniedziałek m-ca

w godz. 16.30 – 18.00

 

 IRENA PIOTROWSKA

 

 

GRUPA IV - JAMNIKI 

 

  1 czwartek  m-ca 
w godz. 17.00 – 18.30

 

 ANNA POLAK

 

GRUPA V

szpice i psy w typie pierwotnym

1 wtorek i 4 środa m-ca 


w godz. 17:00 – 18:30

 

 RYSZARD WACŁAWIK

 

GRUPA VI i VII

psy gończe + wyżły

1 środa m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 EWA WNĘTRZAK

 

GRUPA VIII 

aportery , płochacze i psy dowodne

 

1 czwartek m-ca

3 czwartek m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 ANNA POLAK

 

GRUPA IX + yorkshire terrier

psy ozdobne i do towarzystwa + yorkshire terriery

2 i 4 środa m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 IRENA GANCARZ

 

 

GRUPA X

Charty 

4 środa m-ca

 
w godz. 17:00-18:30

 

 EWA BRZASK - MAKIEŁA

 

 

 

NEWSLETTER

 


Po wysłaniu formularza zostanie wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie.

Aktualności

2019-03-21

pismo Głównego Lekarza Weterynarii

....................................................................................

więcej
menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Copyright © 2012 by ZKWP , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net