menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Tu jesteś: > Oddział > Kierownicy sekcji

SEKRETARIAT

Biuro otwarte dla interesantów:

poniedziałek - czwartek 15:00-19:00

piątek - 10:00-14:00


 

ZARZĄD ODDZIAŁU

Przewodniczący-RYSZARD WACŁAWIK 

Sekretarz-BARBARA NOWAK

Skarbnik-IZABELA NOWAK

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s hodowlanych-HALINA GRYGIERZEC

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych-PIOTR STAROŃ

Członek Zarządu-KAROLINA BIEGUN

Członek Zarządu-TOMASZ KLIŚ

z-ca Członka Zarządu-Aneta Cisowska

z-ca Członka Zarządu-Małgorzata Flisiuk

 


Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca - MONIKA PARASYN

Z-ca przewodniczącej - TOMASZ SITKIEWICZ

Sekretarz - STANISŁAW CZECHOWSKI

Paweł Przeczek - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej

Dobrochna Harężlak - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej


 

Sąd Koleżeński

Przewodnicząca - HANNA ITZELI
Z-ca przewodniczącej - MARIUSZ GRUBIŃSKI
Sekretarz -MAŁGORZATA JAKUBAS

Członek - ALEKSANDRA PASKO
Członek - DAWID BŁOŃSKI


Rzecznik dyscyplinarny - RYSZARD SIWIEC

Oddziałowa Komisja Szkolenia

Przewodnicząca - IZABELA PRZECZEK

Z-ca przewodniczącej - EDWARD HAŁDYSZ

Sekretarz - MAGDALENA ZACHURA - STRZAŁKOWSKA

Członkowie:

PIOTR SZAROWICZ

GERARD ADAMCZYK

STANISŁAW CZECHOWSKI 

PAWEŁ PRZECZEK 

ALEKSANDRA PASKO

MAŁGORZATA JAKUBAS

ANGELIKA STRYCKA

 

Kierownicy sekcji

KIEROWNICY SEKCJI udzielają porad jak niżej :

owczarki niemieckie

2 poniedziałek m-ca

w godz. 16.30 – 18.00

 

 KAZIMIERZ KŁAPTOCZ

 

 

psy pasterskie + szwajc. psy górskie, berneńczyki

Sekcja Zoopsychologi

 

2 i 4 czwartek m-ca 
w godz. 16.30 – 18.00

2 czwartek m-ca

 

 IZABELA PRZECZEK

 

 

sznaucery, pinczery i czarne teriery

 

 4 czwartek m-ca

           w godz. 16.30 – 18.00           

 

 TOMASZ SITKIEWICZ

 

molosy: mastify i psy górskie

(bez szwajcarskich)

1 wtorek m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 STANISŁAW CZECHOWSKI 

 

teriery (bez yorkshire terrierów)

3 poniedziałek m-ca

w godz. 16.30 – 18.00

 

 IRENA PIOTROWSKA

 

 

GRUPA IV - JAMNIKI 

 

  1 czwartek  m-ca 
w godz. 17.00 – 18.30

 

 ANNA POLAK

 

GRUPA V

szpice i psy w typie pierwotnym

2  i 4 środa m-ca 


w godz. 17:00 – 18:30

 

 RYSZARD WACŁAWIK

 

GRUPA VI

psy gończe

 

3 środa m-ca

16:30 -18:00

 

MAŁGORZATA FLISIUK

TOMASZ KLIŚ

GRUPA  VII

wyżły

1 środa m-ca 


w godz. 17.30 – 19.00

 

 KINGA NOGAŚ

 

GRUPA VIII 

aportery , płochacze i psy dowodne

 

 

1 i 3 czwartek m-ca


w godz. 16.30 – 18.00

 

MONIKA PARASYN

 

GRUPA IX + yorkshire terrier

psy ozdobne i do towarzystwa + yorkshire terriery

2 i 4 środa m-ca 


w godz. 16.30 – 18.00

 

 IRENA GANCARZ

 

 

GRUPA X

Charty 

4 środa m-ca

 
w godz. 17:00-18:30

 

RYSZARD WACŁAWIK

 

 

 

NEWSLETTER

 


Po wysłaniu formularza zostanie wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie.

Aktualności

menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Copyright © 2012 by ZKWP , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net