menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Tu jesteś: > Wystawy > II Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych - Wisła

SEKRETARIAT

Biuro otwarte dla interesentów:

poniedziałek - czwartek 15:00-19:00

piątek - 10:00-14:00


 

ZARZĄD ODDZIAŁU

Przewodniczący-RYSZARD WACŁAWIK 

Sekretarz-BARBARA NOWAK

Skarbnik-IZABELA NOWAK

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s hodowlanych-HALINA GRYGIERZEC

Członek Zarządu, z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych-PIOTR STAROŃ

Członek Zarządu-KAROLINA BIEGUN

Członek Zarządu-TOMASZ KLIŚ

z-ca Członka Zarządu-Aneta Cisowska

z-ca Członka Zarządu-Małgorzata Flisiuk

 


Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca - MONIKA PARASYN

Z-ca przewodniczącej - TOMASZ SITKIEWICZ

Sekretarz - STANISŁAW CZECHOWSKI

Paweł Przeczek - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej

Dobrochna Harężlak - z-ca Członka Komisji Rewizyjnej


 

Sąd Koleżeński

Przewodnicząca - HANNA ITZELI
Z-ca przewodniczącej - MARIUSZ GRUBIŃSKI
Sekretarz -MAŁGORZATA JAKUBAS

Członek - ALEKSANDRA PASKO
Członek - DAWID BŁOŃSKI


Rzecznik dyscyplinarny - RYSZARD SIWIEC

Oddziałowa Komisja Szkolenia

Przewodnicząca - IZABELA PRZECZEK

Z-ca przewodniczącej - EDWARD HAŁDYSZ

Sekretarz - MAGDALENA ZACHURA - STRZAŁKOWSKA

Członkowie:

PIOTR SZAROWICZ

GERARD ADAMCZYK

STANISŁAW CZECHOWSKI 

PAWEŁ PRZECZEK 

ALEKSANDRA PASKO

MAŁGORZATA JAKUBAS

ANGELIKA STRYCKA

 

II Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych - Wisła

 II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, CACIB Wisła 01-03 lipca 2022r.

 Miejsce Wystawy: / Place of the Show

„JONIDŁO”

Ośrodek Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego

 ul. Wyzwolenia 67

43-460 Wisła 

 Plan sędziowania >>>

Wykaz wystawców >>>

 

  

Konkurencje finałowe >>> 

UWAGA !!!

Z przyczyny niezależnej od organizatorów nastąpiła zmiana sędziów dla ras:

Gryfonik belgijski, gryfonik brukselski, Shih Tzu, Spaniel kontynentalny – Papillon, Spaniel kontynentalny-Phalene, Coton de Tulear, Maltańczyk, Rosyjski toy długowłosy – Robert Kotlar

Lwi piesek, Pudel wszystkie odmiany – Anna Rogowska

Chiński grzywacz – Bogusław Chmiel

Doberman – Tomasz Sitkiewicz

Sznaucer miniaturowy biały i czarny – Ewa Sitkiewicz

Airdale Terrier, Border Terrier, Carin terier – Leszek Salamon

Yorshire Terrier - Monika Kuriata-Okarmus

Greyhound – Arnaldo Cotugno 

Charcik włoski, Chart afgański, Chart hiszpański, Chart perski-Saluki, Chart polski, pozostałe razy z grupy X, które miały być oceniane przez sędziego Adama Ostrowskiego –Blanka Horbatowska

PIĄTEK 01.07.2022 – 13 ringów

 

Grupa IV FCI

 

 

Arnaldo Cotugno

 

Jamnik długowłosy króliczy, Jamnik długowłosy miniaturowy, Jamnik długowłosy standardowy, Jamnik krótkowłosy króliczy, Jamnik krótkowłosy miniaturowy, Jamnik krótkowłosy standardowy

 

 

Leszek Salamon

 

Jamnik szorstkowłosy króliczy, Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

 

Grupa VII FCI

 

 

Izabella Krasowska-Salamon

 

 

Duży Münsterländer, Wyżeł weimarski długowłosy, Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

 

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

 

 

Seter angielski, Seter irlandzki, Seter irlandzki czerwono-biały, Seter szkocki (Gordon)

 

 

Petr Rehanek

 

 

Wyżeł niemiecki długowłosy, Wyżeł niemiecki krótkowłosy, Wyżeł niemiecki ostrowłosy, Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

 

 

Erdos Laszlo

 

 

Pointer, Pudelpointer, Wyżeł węgierski krótkowłosy, Wyżeł węgierski szorstkowłosy

 

 

Piotr Król

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bracco Italiano, pozostałe rasy z grupy VII

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa IX FCI

 

 

Jakub Kruczek

 

 

Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon i Phalene, Pudel – wszystkie odmiany, Lwi piesek, Gryfonik belgijski, Gryfonik brukselki, ShithTzu

 

 

Adam Ostrowski

 

 

Chiński grzywacz, Coton de Tuléar, Maltańczyk, Rosyjki Toy długowłosy i krótkowłosy,

 

 

Bogusław Chmiel

 

 

Pekińczyk, Terier tybetański, Spaniel tybetański, Chin japoński

 

 

Robert Kotlar

 

 

Mops, Buldog francuski

 

Anna Rogowska

 

 

Boston Terrier, Cavalier King Charle’s Spaniel, Bichon Frise, Lhasa Apso

 

 

Monika Kuriata-Okarmus

 

 

Chihuahua długowłosy, Chihuahua krótkowłosy, pozostałe rasy z grupy IX

 

 

Bogusław Chmiel

 

Młody Prezenter

 

 

SOBOTA 02.07.2022 – 17 ringów

 

 

Grupa II FCI

 

 

Ewa Sitkiewicz

 

 

Dansk-Svensk Gardshund, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer średni czarny, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

 

Tomasz Sitkiewicz

 

 

Czarny terier rosyjski, Sznaucer olbrzym czarny, Sznaucer olbrzym pieprz i sól, Sznaucer średni pieprz i sól

 

 

 

Adam Ostrowski

 

 

Doberman, Sznaucer miniaturowy czarny, Sznaucer miniaturowy biały

 

 

Bogusław Chmiel

 

 

Dog argentyński, Shar Pei, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher

 

 

Anna Rogowska

 

 

Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, Dogue de Bordeaux, Tornjak, Tosa, Hovawart

 

 

Monika Kuriata-Okarmus

 

 

Buldog angielski, Bullmastiff, Mastif angielski, Mastif hiszpański, Mastif neopolitański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, 

 

 

Petr Rehanek

 

 

Dog niemiecki, Fila Brasileiro, Rottweiler, Bokser

 

Erdos Laszlo

 

 

Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies górski, Leonberger, Nowofunland, Berneński pies pasterski

 

 

Arnaldo Cotugno

 

 

Cane Corso Italiano

 

Piotr Król

 

 

Bernardyn krótkowłosy, Bernardyn długowłosy, pozostałe rasy grupy II

 

 

Grupa III FCI

 

 

 

 

Petr Rehanek

 

 

Foksterier krótkowłosy, Foksterier szorstkowłosy

 

 

Piotr Król

 

 

American Staffordshire Terrier

 

 

 

 

 

Jakub Kruczek

 

 

Airedale Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Border Terrier, Yorkshire Terrier

 

 

Leszek Salamon

 

 

Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Manchester Terrier

 

 

Robert Kotlar

 

 

Bulterier ,West Highland White Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier pozostałe rasy z grupy III

 

 

 

Grupa VIII FCI

 

 

Izabella Krasowska-Salamon

 

 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Field Spaniel, Hiszpański pies dowodny,

 

 

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

 

 

Lagotto romagnolo, Cocker spaniel angielski, Cocker spaniel amerykański

 

 

Monika Parasyn

 

 

Golden Retriever, Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever

 

 

Tomasz Sławik

 

 

Labrador Retriever, pozostałe rasy z grupy VIII

 

 

Adam Ostrowski

 

 

Młody Prezenter

 

 

NIEDZIELA 03.07.2022 – 16 ringów

 

 

 

 

Grupa I FCI

 

 

Leszek Salamon

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

 

 

Bogusław Chmiel

 

 

Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krótkowłosy, Polski owczarek nizinny

 

 

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

 

 

Polski owczarek podhalański, Biały owczarek szwajcarski

 

Piotr Król

 

 

Owczarek australijski – Kelpie, Ceskoslovenský Vlciak, Owczarek belgijski – wszystkie odmiany

 

 

Petr Rehanek

 

 

Owczarek australijski typ amerykański, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski – Briard

 

 

Erdos Laszlo

 

 

Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

 

 

Robert Kotlar

 

 

Bearded Collie, Border Collie, pozostałe rasy z grupy I

 

 

Grupa V FCI

 

 

Petr Rehanek

 

 

Akita amerykańska

 

Erdos Laszlo

 

 

Shiba

 

Izabella Krasowska-Salamon

 

 

Samoyed

 

Monika Kuriata-Okarmus

 

 

Chow-Chow, , Szpic wilczy, Szpic duży, Szpic średni, Szpic mały, Szpic miniaturowy (Pomeranian), Łajka jakucka

 

 

Arnaldo Cotugno

 

 

 

 

 

Siberian Husky, Cirneco dell'Etna, Szpic włoski

 

 

Gizela Makarewicz

 

 

Akita japońska, Alaskan Malamute, Thai Ridgeback Dog, pozostałe rasy z grupy V.

 

 

Grupa VI FCI

 

 

Izabella Krasowska-Salamon

 

 

Posokowiec bawarski, Posokowiec hanowerski, Dalmatyńczyk

 

 

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

 

 

Ogar polski, Gończy polski, Rhodesian Ridgeback, Basset Hound, Poitevin

 

Erdos Laszlo

 

 

Beagle, Porcelaine, pozostałe rasy z grupy VI

 

 

 

Grupa X FCI

 

 

Robert Kotlar

 

Chart rosyjski borzoj, Chart węgierski

 

 

Arnaldo Cotugno

 

 

Whippet

 

Petr Rehanek

 

 

Wilczarz irlandzki

 

Adam Ostrowski

 

 

Pozostałe rasy z grupy X

 

Anna Rogowska

 

 

Rasy nieuznane

 

Piotr Król

 

 

Młody Prezenter

 

 

 

 

Opłaty dla członków ZKwP

Zgłoszenia do

20.06.2022 r.

Pierwszy pies klasa:

młodzieży, pośrednia, otwarta, championów

Rasy polskie 50% ceny

 

140 PLN

70  PLN

Każdy następny pies klasa:

młodzieży, pośrednia, otwarta, championów

Rasy Polskie 50 % ceny

120 PLN

 

60 PLN

Klasa:

młodszych szczeniąt, szczeniąt, weteranów, psy z tytułem Interchampiona zgłoszone w klasie championów

Rasy Polskie 50 % ceny

 

70 PLN

35 PLN

Konkurencje dodatkowe:

Najlepsza Para Hodowlana, Najlepsza Grupa Hodowlana

 

50 PLN

Konkurencja Młody Prezenter

50 PLN

 

Entry fees -foreign exhibitors

Entry close:

20.06.2022 r.

First dog – classes:

Junior, Intermediate, Open, Champion

Polish breeds 50 % off

 

50 EUR

25 EUR

Every additional dog – classes:

Junior, Intermediate, Open, Champion

Polish breeds 50 % off

40 EUR

20 EUR

Classes:

Minor Puppy, Puppy, Veteran, Interchampion entered in champion class

Polish breeds 50 % off

 

25 EUR

12,50 EUR

Competitions:

Breeder’s Group, Best Brace

 

10 EUR

 

W przypadku nieopłacenia zgłoszenia do dnia 23.06.2022, nie zostanie ono umieszczone w katalogu, a pies nie zostanie dopuszczony do oceny.

If you do not pay the entry by 23.06.2022, the dog will not be placed in the catalog, and it will not be judged.

UWAGA! Nie przyjmujemy opłat na wystawie.

ATTENTION! We do not accept fees at the exhibition.

 

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

 

KATALOG

Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.

Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej – 20 PLN.

CATALOG

Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each day of the exhibition, two hours before the start of judging in the rings.

Catalog in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.

It will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

 

PARKING

Uwaga ! Istnieje możliwość zakupu Karty parkingowej w systemie wystawy.NET - zakładka KARTY PARKINGOWE - wybierając dzień wystawy i podając numer rejestracyjny samochodu. Na 3 dni przed wystawą karty są generowane i wysyłane mailowo.

Cena karty - 20 PLN. Zakupiona w ten sposób karta zapewnia wystawcy zaparkowanie samochodu w na terenie wystawy. Ilość miejsc ograniczona.

Parking poza terenem wystawy bezpłatny.

PARKING

Atenttion ! It is possible to purchase a Parking Card in the wystawy.NET system - PARKING CARDS tab - by selecting the exhibition day and entering the car registration number. Cards are generated and sent by e-mail 3 days before the exhibition.

Card price - 5 EUR. The card purchased in this way allows the exhibitor to park the car in the exhibition area. The number of places is limited.

Parking outside the exhibition area is free of charge.

BILETY WSTĘPU / TICKETS

Wstęp wolny / Free admission for everyone

Osoby chętne do pomocy przy wystawie - sekretarz, gospodarz - zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail: zkwpbielsko@gmail.com

Stoiska handlowe - 100 PLN za m2 , e-mail:wystawy.stoiska@gmail.com

Reklamy w katalogu :

- dla hodowców - czarno-biała 80 PLN, kolor 150 PLN

- dla firm – czarno-biała 200 PLN, kolor 400 PLN

Uprzejmie przypominamy, że od 1 stycznia 2016r. nie będą przyjmowane na wystawy psy urodzone w Polsce po 1 stycznia 2012 r. z kopiowanymi uszami i/lub ogonami.

Psy urodzone w krajach, w których obowiązuje zakaz cięcia muszą mieć uszy i/lub ogony pozostawione naturalne jako warunek przyjęcia na wystawę i poddania ocenie w ringu.

Psy urodzone w krajach, w których nie obowiązuje zakaz cięcia będą przyjmowane na wystawy z uszami i /lub ogonami ciętymi i naturalnymi.

We kindly remind you that from January 1, 2016. dogs born in Poland after 1 January 2012 will not be admitted to exhibitions with copied ears and / or tails.

Dogs born in countries where a cut ban applies must have ears and / or tails left natural as a condition of acceptance for the exhibition.

Dogs born in countries where there is no cutting ban will be accepted for exhibitions with ears and / or cut and natural tails.

Organizator wystawy zastrzega sobie prawo do zmiany składu sędziowskiego.

Organizing committee of the exhibition reserves the right to change the composition of the judges.

 

menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Copyright © 2012 by ZKWP , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net