menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Tu jesteś: > Wystawy > 46. Beskidzka Wystawa Psów Rasowych

SEKRETARIAT

Czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.00-19.00
oraz w piątki w godzinach 10.00-14.00

Przewodniczący Zarządu Oddziału przyjmuje 1- czwartek miesiąca                                                                                  w godzinach od 16.30 do 18.00


Z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych przyjmuje 1-środę miesiąca

w godzinach od 16.30 do 18.00

ZARZĄD ODDZIAŁU

Przewodniczący - TOMASZ SITKIEWICZ 
Członek zarządu , z-ca przewodniczącego d/s hodowlanych - IZABELA PRZECZEK
Członek zarządu , z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych - RAFAŁ MALEC
Sekretarz - RYSZARD WACŁAWIK
Skarbnik - PIOTR ITZELI

Z-ca Członka Zarządu - Dorota Sikora

Z-ca Członka Zarządu - Jarosław Płoskonka

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca - MONIKA PARASYN

Z-ca przewodniczącej - ANDRZEJ KOWOL

Sekretarz - IRENA PIOTROWSKA


Członek - RYSZARD SIWIEC

Członek - DOBROCHNA HARĘŻLAK

Sąd Koleżeński

Przewodnicząca - HANNA ITZELI
Z-ca przewodniczącej - STANISŁAW SZCZYPIŃSKI
Sekretarz - EWA BRZASK - MAKIEŁA 

Członek - PAULINA DUDA
Członek - ALEKSANDRA PASKO
Członek - KATARZYNA ZACZEK


Rzecznik dyscyplinarny - KAZIMIERZ KŁAPTOCZ

Oddziałowa Komisja Szkolenia

Przewodnicząca - IZABELA PRZECZEK

Z-ca przewodniczącej - EDWARD HAŁDYSZ

Sekretarz - MAGDALENA ZACHURA - STRZAŁKOWSKA

Członek - PIOTR SZAROWICZ

Członek - GERARD ADAMCZYK

Członek - STANISŁAW CZECHOWSKI 

Członek - PAWEŁ PRZECZEK 

46. Beskidzka Wystawa Psów Rasowych

 

WISŁA – 01.07.2018 r.

 

Obsada sędziowska / Judges

 

Grupa I

Livia Zizevskis (LT)

Anna Dominiak

Barbara Czasławska – owczarek niemiecki

Grupa II

Anna Rusinowska

Piotr Król

Beata Badura

Krzysztof Kradziecki

Grupa III

Jakub Kruczek – teriery w typie bull

Leszek Salammon – pozostałe rasy

Grupa IV

Łukasz Pawłowski

Grupa V

Ryszard Wacławik

Iwona Patkowska

Grupa VI

Grzegorz Weron

Jan Ryk

Grupa VII

Izabella Krassowska-Salamon

Grupa VIII

Tomasz Sławik

Monika Parasyn

Grupa IX

Igoris Zizevskis (LT)

Rafał First

Grupa X

Adam Ostrowski

Rasy nieuznane/

Unrecognizes breeds

Livia Zizevskis (LT)

  Młody Prezenter                  Adam Ostrowski

Organizator wystawy. zastrzega sobie prawo do zmiany składu sędziowskiego.

 

Miejsce Wystawy: / Place of the Show

„JONIDŁO”

Ośrodek Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego

 ul. Wyzwolenia 67

43-460 Wisła 

 

Szczegółowe informacje zostaną podane  w późniejszym terminie / More info soon

menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Copyright © 2012 by ZKWP , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net