menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Tu jesteś: > Wystawy > 3.Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Jeleśnia

SEKRETARIAT

Czynny w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach 15.00-19.00
oraz w piątki w godzinach 10.00-14.00

Przewodniczący Zarządu Oddziału przyjmuje 1- czwartek miesiąca                                                                                  w godzinach od 16.30 do 18.00


Z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych przyjmuje 1-środę miesiąca

w godzinach od 16.30 do 18.00

ZARZĄD ODDZIAŁU

Przewodniczący - TOMASZ SITKIEWICZ 
Członek zarządu , z-ca przewodniczącego d/s hodowlanych - IZABELA PRZECZEK
Członek zarządu , z-ca przewodniczącego d/s organizacyjnych - RAFAŁ MALEC
Sekretarz - RYSZARD WACŁAWIK
Skarbnik - PIOTR ITZELI

Z-ca Członka Zarządu - Dorota Sikora

Z-ca Członka Zarządu - Jarosław Płoskonka

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca - MONIKA PARASYN

Z-ca przewodniczącej - ANDRZEJ KOWOL

Sekretarz - IRENA PIOTROWSKA


Członek - RYSZARD SIWIEC

Członek - DOBROCHNA HARĘŻLAK

Sąd Koleżeński

Przewodnicząca - HANNA ITZELI
Z-ca przewodniczącej - STANISŁAW SZCZYPIŃSKI
Sekretarz - EWA BRZASK - MAKIEŁA 

Członek - PAULINA DUDA
Członek - ALEKSANDRA PASKO
Członek - KATARZYNA ZACZEK


Rzecznik dyscyplinarny - KAZIMIERZ KŁAPTOCZ

Oddziałowa Komisja Szkolenia

Przewodnicząca - IZABELA PRZECZEK

Z-ca przewodniczącej - EDWARD HAŁDYSZ

Sekretarz - MAGDALENA ZACHURA - STRZAŁKOWSKA

Członek - PIOTR SZAROWICZ

Członek - GERARD ADAMCZYK

Członek - STANISŁAW CZECHOWSKI 

Członek - PAWEŁ PRZECZEK 

3.Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Jeleśnia


3. NATIONAL HUNTING DOG SHOW

JELEŚNIA – 03.05.2018 r.

 

Obsada sędziowska / Judges

 

 

Adam Stasiak

Gr. III (sekcja 1 i 2) , Gr. VII

Mirosław Olejnik

Gr. IV oraz gończy polski, posokowiec bawarski, rasy nieuznane

Piotr Król

Blanka Borowiec-Szczepańska 

Gr.VIII, pozostałe rasy Gr. VI (bez dalmatyńczyków)

Gr. V (sekcja 2, 7 i 8)

Anna Rożniatowska

Gr. X

 

Organizator wystawy. zastrzega sobie prawo do zmiany składu sędziowskiego.

 

Miejsce Wystawy: / Place of the Show


Jeleśnia, ul.Plebańska 1 (obok Urząd Gminy w Jeleśni)

https://www.google.pl/maps/place/Plebańska+1,+34340+Jeleśnia/@49.68582,19.1321305,10z/data=!4m2!3m1!1s0x47142c7684ce6333:0x205909aac456feca 

Zgłoszenia/entries

 


Opaty / Payments
 
Pierwszy pies
 
100 PLN
 
 
First dog
 
30 Euro
 
Drugi i kolejny pies tego samego właściciela
 
 
90 PLN
 
Second and every next dog of this same owner
 
25 Euro
 
Psy zgłoszone do klas : młodsze szczenię, szczenię, weteran, Interchampion (tylko zgłoszony do klasy championów)
 
 
 
 
50 PLN
 
Dogs entered in classes : minor puppy, puppy, veteran, Interchampion (entered in champion class only)
 
 
 
15 Euro
 
Pierwszy pies rasy polskiej zgłoszony od odpowiedniej klasy
 

50% opłaty podstawowej

Polish breed - first dog entered to the appropriate class
 
50 % off basic fee
 
Konkurencje pary hodowlane i grupy hodowlane – zgłoszenia tylko poprzez system rejestracji zgłoszeń wystawy.net
(Nie przyjmujemy zgłoszeń do tych konkurencji na wystawie)
 
 
 
 
30 PLN
 
Competition - Best Breeding Couple and Best Breeding Group – only entries submitted through the registration system wystawy.net.
(There will be not possibility to enter for this competitions on the show.)
 
 
 
 
 
8 Euro
 
Wystawcy krajowi:
Pekao S.A. O/Bielsko-Biała 34 1240 6449 1111 0010 5313 7101
 
Foreign exhibitors payment in Euro:
IBAN: PL 52 1240 6449 1978 0010 7726 5730
 
Kod (SWIFT): PKOPPLPW, Bank address: Pekao S.A. O/Bielsko-Biała 


 

 

Parking – bezpłatny / free of charge

 

Wstęp / Entrance – wolny / free of charge
 
Stoiska handlowe -50 PLN za 1m2 - osoba do kontaktu - Rafał Malec +48 531 534 347
 
Reklama w katalogu:
  • Hodowcy : cała stron czarno-biała – 80 PLN, kolorowa – 150 PLN
  • Firmy : cała strona czarno-biała – 200 PLN, kolorowa - 400 PLN
 
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń : 22.042018 r. tylko przez www.wystawy.net
 
Termin ostateczny nie będzie przedłużony.
W katalogu zostaną umieszczone tylko psy zgłoszone i opłacone w terminie.
 

Nie przyjmujemy zgłoszeń ani opłat na wystawie. 

 

Osoby chętne do pomocy w charakterze asystentów, gospodarzy ringu oraz sekretarzy ringowych proszone są o kontakt z p. Izabelą Przeczek +48 698 251 670

 

Konkurencje finałowe:

Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej / Best Couple – Anna Rożniatowska

Wybór Najlepszej Grupy  Hodowlanej / Best Breeding Group– Mirosław Olejnik

 

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia / Best Minor Puppy– Blanka Borowiec-Szczepańska

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia /Best Puppy– Adam Stasiak

Wybór Najpiękniejszego Weterana /Best Veteran–Blanka Borowiec-Szczepańska

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego /Best Working Dog– Piotr Król

 

Wybór Najpiękniejszego Psa  III Grupy FCI/Best of Group III – Adam Stasiak

Wybór Najpiękniejszego Psa  IV Grupy FCI /Best of Group IV– Mirosław Olejnik

Wybór Najpiękniejszego Psa  V Grupy FCI /Best of Group V – Blanka Borowiec-Szczepańska

Wybór Najpiękniejszego Psa  VI Grupy FCI/ Best of Group VI – Piotr Król

Wybór Najpiękniejszego Psa  VII Grupy FCI/Best of Group VII – Adam Stasiak

Wybór Najpiękniejszego Psa  VIII Grupy FCI/ Best of Group VIII – Mirosław Olejnik

Wybór Najpiękniejszego Psa  X Grupy FCI/ Best of Group X – Anna Rożniatowska

 

Wybór Najpiękniejszego Junior Wystawy/Best Junior – Mirosław Olejnik

Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy /Best in Show - Piotr Król

 

Zgłoszenia/entries

 

 

menudecor_left.png, 5,9kBmenudecor_right.png, 6,1kB
Copyright © 2012 by ZKWP , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net